Bary mobilne

Poznaj charakterystykę barów mobilnych.

Zalety barów mobilnych

Bar mobilny to doskonały sposób na urozmaicenie każdej imprezy. Dzięki swojej konstrukcji można go łatwo transportować i przemieszczać nawet po rozłożeniu. Jest świetnym sposobem na poszerzenie ofert restauracji,  hoteli czy agencji eventowych. Stał się również nieodzownym narzędziem pracy agencji barmańskich.

Bary mobilne & ergonomiczne

Standardowy bar z dwoma stanowiskami dla barmanów po złożeniu mieści się w aucie typu kombi (blat 210 cm).

Bary starannie wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowe pokrowce pozwalają na ich bezpieczny transport.

Niezależne oświetlenie stanowiska barmanów zapewnia komfort całonocnej pracy.

Systemowe rozwiązania pozwalają na szybkie przygotowanie baru do pracy i błyskawiczne złożenie go po jej zakończeniu.

Modułowa konstrukcja dzięki której dostosujesz rozmiar baru i rodzaj frontów oraz boków w zależności od rodzaju i wielkości imprezy.

Estetyczne bary podświetlane

Wymienne fronty oraz boki barów pokryte są elegancką pikowaną ekoskórą. Klient ma możliwość wyboru koloru oraz wzoru pikowania.

Dzięki 3-stronnemu oświetleniu baru przy pomocy taśmy LED RGB można uzyskać kilkanaście kolorów podświetlenia oraz kilka efektów świetlnych i dostosować bar do klimatu każdej imprezy.

Górne blaty barów wykonane z najwyższej jakości laminowanej płyty dostępnej w wielu kolorach i wzorach. Odporne na wodę, sok z cytrusów, alkohol, a nawet płomienie.

Sprzedaż i produkcja barów

Masz wątpliwości, czy produkowane przez nas bary spełnią Twoje oczekiwania, a może chciałbyś umówić się na prezentację baru? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zadowoleni barmani

{

Piękne i wytrzymałe bary, które urzekają naszych klientów. Ponadto wielką ich zaletą jest mobilność i sposób montażu, który znacząco pozwolił skrócić czas przygotowań do pracy i po jej zakończeniu. Dziękujemy!

- Zespół Barniańka

Bar Na Wymiar

info@barcraft.pl
(+48) 509 554 552
Al. Poznańska 143
64-920 Piła